• FUTBAL

• Dňa 7.5.2019 sa na štadióne PFK Piešťany konalo okresné kolo v malom futbale najmladších žiakov prvého stupňa ZŠ. V každom momente hry bola podmienka mať na ihrisku jedno dievča. Našu školu reprezentovali šikovné dievčatá - Emily Matejková, Viktória Mináriková a Viktória Julinyová.

Z chlapcov v našom družstve boli len žiaci štvrtého ročníka - Jakub Srogoň,Jakub Vavro,Tomáš Orviský, Dávid Kobelár a Michal Poláček. Hlavne prví dvaja menovaní patrili k najlepším na ihrisku       v každom zápase.

Po jednej výhre a jednej tesnej prehre v skupine sme sa prebojovali k zápasu o tretie miesto,v ktorom sme nestačili na Veľké Kostoľany a obsadili celkové 4.miesto v okrese. Všetkým žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Ďaľší veľmi pekný športový výsledok sa podaril žiakom ZŠ s MŠ Moravany nad Váhom. V okresnom kole futbalu mladších žiakov obsadili spomedzi jedenásť účastníkov 3.miesto!

V základnej skupine si poradili výsledkami 5:0 a 5:1 s Drahovcami a Sokolovcami. Vo štvrťfinále bez problémov zvíťazili nad 1.ZŠ Vajanského v pomere 5:2. V semifinále prehrali s V. Kostolanmi tesne 4:3 a tak ich čakal zápas o tretie miesto so ZŠ Vrbové. V ňom takisto dominovali a pripísali si víťazstvo 6:2. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

Reprezentovali nás: Jakub Majerský, Michal Domin, Patrik Fedák, Alex Millar, Nikolas Pikus, Mikuláš Matejko, Daniel Jonathan Páleník.